PS123 page

Jak być POBŁOGOSŁAWIONYM i jak POBŁOGOSŁAWIĆ całą swoją rodzinę!!

Jego obietnica: ,,Lecz ma upodobanie w prawie PANA i nad jego prawem rozmyśla we dnie i w nocy. Będzie on bowiem jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, które wydaje swój owoc w swoim czasie; jego liść nie zwiędnie i wszystko, co robi, powiedzie się” Ks. Psalmów 1:2-3 ,,PS123

TY możesz z łatwością przeczytać całą Biblię w ciągu zaledwie 48 do 96 dni! Słuchając i jednocześnie czytając, możesz po prostu łatwo przejść przez Biblię - z większym zrozumieniem Biblii jako CAŁEJ księgi.

Czy to jest grupa do przeczytania Biblii w ciągu jednego roku?

Każda grupa PS123 na Telegramie jest zaprojektowana, aby zachęcać i wzmacniać twoją relację z NIM. Jest to również miejsce, w którym możesz się gromadzić i dzielić POCHWAŁĄ wraz ze wyjątkowymi wersetami, które osobiście cię poruszyły - aby zachęcić inne kobiety do kontynuowania podróży przez Biblię, Słowo Boże, z NIM prowadzącym każdą z nas.

Każda z nas zaczynała od 5 minut rano i wieczorem, co oznacza, że przeczytanie całej Biblii zajęłoby rok. Ale większość z nas odkryła, że On prowadzi nas do stopniowego zwiększania czasu każdego ranka i wieczoru - i jak mówi Erin (poniżej) - oznacza to, że można przeczytać całą Biblię w ciągu kilku tygodni lub kilku miesięcy.

WAŻNE JEST, żebyś pozwalała MU PROWADZIĆ SIĘ, a nie ustalała jakieś zasady i ,,religijne” reżimy, abyś stale zwiększała swoją intymność z NIM.

☊ Posłuchaj, jak Erin dzieli się tym, jak Pan poprowadził ją do stosowania tej metody słuchania i czytania, a potem jak jej mąż Dan wykorzystywał ją do duchowego prowadzenia swojej rodziny każdego ranka i wieczoru.

Na ich farmie, o której przeczytasz w książce Stodołowy kot Macy i Nadzieja na konie, cała ich 9-osobowa rodzina zbierała się, by słuchać i śledzić w swoich Bibliach, jak Alexander Scourby ,,czyta Biblię”, zasiewając miłość do Jego Słowa w sercach ich 7 dzieci.

Pobierz aplikację

Zacznij sama stosować tę metodę, a następnie z dziećmi PODCZAS nieobecności męża - tak, że kiedy wróci i zobaczy swoją rodzinę, nie tylko przyłączy się do niej, ale usłyszy, jak cała jego rodzina jest chętna, aby zajął należne mu miejsce jako ich duchowy przywódca.

Posłuchaj, jak Yvonne z Południowej Afryki, nasza pastor służby afrikaans i dyrektor posługi RMI, używa jej teraz, aby przygotować się na swoje PRZYWRÓCENIE.

*YouVersion to miejsce, gdzie inwestujemy i siejemy dziesięcinę partnerów i ofiarę RMI.

Może nie wolisz Biblii z narracją - zwłaszcza jeśli chcesz czytać i słuchać w innym języku, FANTASTYCZNIE, jest kilka języków do wyboru - przeskocz na górę strony i kliknij na link - lub zacznij PS123 w swoim WŁASNYM języku.

KLIKNIJ TUTAJ, abyśmy mogły zebrać się wokół ciebie i pomóc cię wspierać! To właśnie oznacza logo Zachęcających Kobiet - TY jesteś w środku, a dwie inne oblubienice trzymają ręce w górze, abyśmy razem mogły CHWALIĆ za to, czego On dokona używając ciebie! 

,,Ale [twoje IMIĘ] były ociężałe. Wzięli więc kamień i podłożyli pod [nią], i usiadł[a] na nim. A Aaron [oblubienica nr 1] i Chur [oblubienica nr 2] podpierali [jej] ręce, [jedna] z jednej, [druga] z drugiej strony. I [jej] ręce były stale podniesione aż do zachodu słońca” Wyjścia 17:12.