Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Jak mogę pomóc?

Czy małżeństwo twojej przyjaciółki ma problemy?
Czy wszyscy myślą, że jest beznadziejne?
Czy już się rozwiedli, ale jednemu z nich nadal zależy?
Czy jest coś, co mogę zrobić, aby pomóc?

Tak! Istnieje ŁATWY sposób, aby pomóc rodzinie i przyjaciołom

WiecznaMilosc.com

 

Jeśli para nie jest razem, dowiedz się kto ma serce ❤️ dla małżeństwa i wyślij go do

WiecznaMilosc.com

lub

kup książkę dla kobiet

Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo: Od kogoś, kto tego doświadczył

lub

książkę Jak Bóg może i przywróci twoje małżeństwo: Jest uzdrowienie po złamanej przysiędze

 

Jeśli para jest nadal razem i oboje mają serce  💗💗, by kontynuować, to to, co mamy do dyspozycji, absolutnie odmieni ich małżeństwo - wystarczy po prostu zastosować te same zasady, które przywróciły do życia niezliczone małżeństwa. Z naszych materiałów korzystały pary, które NIE były razem, jedno lub oboje cudzołożyli, często mieszkając z inną kobietą lub innym mężczyzną I wiele par było już rozwiedzionych. Jest to możliwe, gdy tylko jedna osoba chciała przywrócenia małżeństwa.

DARMOWY kurs dla par

Lub kup książkę Mądra kobieta i kup książkę Mądry mężczyzna 

Jeśli twój związek z tą parą jest bliski, dzięki czemu będziesz miała ciągłą interakcję, wtedy mądrze byłoby być świadomym tego, co Bóg powiedział i przeczytać książkę lub zrobić samej darmowe kursy.

Prawda jest taka, że gdybyś zrobiła te kursy sama, byłabyś o 99% bardziej skuteczna w doradztwie małżeńskim niż jakikolwiek chrześcijański doradca, ponieważ ci ,,eksperci” opierają swoją taktykę na światopoglądach z zaledwie kilkoma wersetami biblijnymi na poparcie tego, co mówi świat. To właśnie zniszczyło małżeństwa w kościele w tempie szybszym niż w populacji świeckiej!

 

Wzrasta liczba morderstw dokonywanych przez małżonków i partnerów!

Bóg nie tylko może użyć cię do uratowania małżeństwa i rodziny przed zniszczeniem, ale także możesz uratować życie swojej przyjaciółki. 

Na całym świecie jest coraz więcej mężów, którzy czują się zmuszeni do popełnienia morderstwa, aby uwolnić się od pozornie beznadziejnej sytuacji w domu. A wiele kobiet, które odkrywają niewierność swoich mężów, popada w taką obsesję, że ,,zabójstwa z miłości” rosną w zastraszającym tempie! Jest coraz więcej filmów i dokumentów pokazujących to zjawisko.

Nasza posługa rozpoczęła się od zachęcania małżonków, by odpuścili, dając sobie czas (nie na rozmowy i tankowanie uczuć frustracji i kontynuowanie walki), ale by pozwolili ,,rządzić pokojowi”. Nasze dwa główne kursy (wykorzystujące nasze bestsellerowe książki) służą uzdrowieniu i zdobyciu wiedzy, której nam wszystkim brakuje na temat małżeństwa. Obie książki/kursy są prawie w całości oparte na Piśmie Świętym, Słowie Bożym, które nie tylko oświeca, ale i koi duszę.

Nie stosujemy żadnych typowych metod, ponieważ gdyby one działały, nie widzielibyśmy epidemii nieudanych, zniszczonych małżeństw i rodzin. Dzielimy się z tymi, którzy są tu prowadzeni, aby znaleźć nadzieję tylko i wyłącznie z tego, co Bóg pokazał każdemu z nas, że działa, ponieważ jest to JEGO droga do zrobienia tego. ,,Moje myśli bowiem nie są waszymi myślami ani wasze drogi nie są moimi drogami, mówi PAN; Ale jak niebiosa są wyższe niż ziemia, tak moje drogi przewyższają wasze drogi, a moje myśli – wasze myśli” Izajasza 55:8-9. 

Ale morderstwo?

Proszę nie zakładać, że twoja przyjaciółka lub jej/jego małżonek nie jest zdolna do popełnienia zabójstwa, ponieważ tak mówi po fakcie każda zszokowana rodzina i ukochana osoba.

Mężczyzna, który czuje się osaczony i nie ma wyjścia, jest skłonny do zrobienia wszystkiego, co konieczne, a od kobiety, która została okropnie zraniona (najczęściej zaślepiona), nie można oczekiwać rozsądnej reakcji. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku mężów, którzy są ojcami, a żona używa dzieci jako przetargu, aby uzyskać to, co chce, więc on pęka. Albo żony, które są matkami, a mąż używa dzieci jako przynęty, by dostać to, czego chce; nie są w stanie myśleć jasno i racjonalnie.

Niezależnie od tego, czy para jest bogata czy biedna, morderstwa zdarzają się wszędzie i nie możemy przymykać na nie oczu, ani głupio wierzyć, że osoby, które znamy, nigdy nie zrobiłyby czegoś takiego. Nie należy też głupio myśleć, że policja lub inne środki bezpieczeństwa mogą ochronić tych, którzy są zagrożeni. Statystyki dowodzą, że jest to fałszywe bezpieczeństwo, ale ta taktyka jest nadal zalecana.

Pozwól mi podzielić się świadectwem kobiety, która przyszła do W końcu nadzieja (Hope At Last) i w swoim kwestionariuszu powiedziała nam, że jej mąż już próbował ją zamordować. Nawet po tym, jak osobiście do niej dotarliśmy, ponieważ stwierdziła również, że pochodzi z bardzo popularnej służby ,,stojących”, w której ściga się małżonka, który odszedł, kontynuowała swoją pogoń i nie chciała pozwolić mężowi odejść. Po trzeciej nieudanej próbie, ponownie szukaliśmy Boga na serio (ponieważ nigdy nie zakładamy, że znamy odpowiedź na cokolwiek i każdy, kto twierdzi, że ją zna lub zachowuje się tak, jakby ją znał, jest głupi i arogancki, ponieważ tylko BÓG ZNA odpowiedzi i wie, jaka jest prawda za zamkniętymi drzwiami).

Tym razem wyciągnęliśmy do niej rękę mówiąc, że jest samolubna, bo myśli tylko o sobie, bo powiedziała, że nie boi się śmierci: ,,Ale co z twoimi dziećmi?!?! Czy ty w ogóle myślisz o tym, co to im zrobi, jeśli następnym razem mu się uda, a one będą miały matkę, która nie żyje i ojca w więzieniu za zabicie własnej matki?!?!? Jak myślisz, jakie życie byś im zostawiła?”. Na szczęście to załatwiło sprawę. A Bóg potwierdził (jak to zwykle czyni), że to był Jego plan. Kiedy powiedziała mężowi, że jest od niej wolny, że pójdzie naprzód, on przyznał się, że wziął klucze z torebki ich córki, dorobił je i zaplanował (wraz z tą inną kobietą), że przyjdzie do niej, aby ją udusić następnej nocy!!!!!!

Ten mężczyzna był kiedyś duchowym przywódcą w swoim domu, dopóki nie wpadł w otchłań cudzołóstwa i grzechu. A nikt nie jest ponad upadkowi. Tylko dzięki łasce Bożej jesteśmy w stanie uniknąć tego i wszystkich innych otchłani grzechu.

Tak wiele nauczyliśmy się, będąc świadkami życia zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy uświetniali naszą służbę przez ponad 3 dekady! Możesz więc ufać, że będziemy dzielić się i zachęcać twoją przyjaciółkę lub członka rodziny w ten sam sposób. Nie wszyscy są otwarci i gotowi, aby usłyszeć to, co oferujemy, często właśnie wtedy wchodzą twoje modlitwy. To osoby o złamanym sercu, a nie zły czy krzyczący małżonek, są otwarte. Więc módl się, żeby Bóg ich złamał ,,za wszelką cenę”. Nie możemy ich złamać, ani ty nie możesz - zostaw to (i wszystko inne) Bogu. Nie ma prawdy w powiedzeniu ,,Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają”. To bzdura i jest to sprzeczne z tym, co On mówi. Kiedy ktoś woła do Boga w swoich cierpieniach, to jest moment, w którym On ześle swoje słowo i uzdrowi go, i uratuje od zniszczenia.

 

Wierz lub nie, to nie przypadek, że znalazłaś naszą stronę internetową lub ktoś zasugerował ją tobie, abyś na nią zerknęła - Bóg wysłuchał twoich modlitw, abyś wiedziała, jak możesz pomóc i osobiście doprowadził cię do naszej służby, która rozpoczęła się od pomocy w PRZYWRÓCENIU małżeństw, które wydawały się beznadziejne!


To JEST twoje Boskie spotkanie.
Bóg dał tobie, dał nam wszystkim,
służbę pojednania

,,A wszystko to jest z Boga,
który nas pojednał ze sobą przez Jezusa Chrystusa
i dał nam służbę pojednania…”
2 Koryntian 2:18

Restore Ministries International rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku, pomagając małżeństwom, o których wszyscy mówili, że są beznadziejne, a On (Bóg) je PRZYWRÓCIŁ. Jednak fundamenty zaczęły się wiele lat później, kiedy nasza założycielka zobaczyła, jak Bóg przywrócił małżeństwo jej rodziców - po 9 latach separacji. Oto ich świadectwo: Jak BÓG może i PRZYWRÓCI małżeństwo twoich rodziców!!!, a pod nim świadectwo Glorii: ,,Moi rodzice zostali przywróceni!!!”.

Yvonne z Południowej Afryki powiedziała: ,,Nie mogę wystarczająco chwalić Pana za to, co zrobił dla mojej przyjaciółki i powiedzieć każdej z was: ,,Bądź zachęcona, to co On uczynił dla niej, może i uczyni również dla twoich przyjaciół!!!!!!!!”. Przeczytaj świadectwo o jej przyjaciółce „Ponowne małżeństwo na trzeźwo po 15 bolesnych latach”, aby zobaczyć, jak niemożliwe wydawało się to być.

Nie mówimy tego z nauki ,,o” tym, jak pomóc upadającemu lub nieudanemu małżeństwu. Mamy doświadczenie z pierwszej ręki. Każdy z naszych ministrów przyszedł do RMI, kiedy ich mężowie lub żony odeszli lub rozwiedli się z nimi, najczęściej dla innej kobiety lub innego mężczyzny.

Wiele z naszych członków zespołu służby doświadczyło PRZYWRÓCONEGO małżeństwa, podczas gdy pozostali są nadal na swojej Podróży Przywrócenia - stosując te same zasady! 

,,A wszystko to jest z Boga,
który nas pojednał ze sobą
przez Jezusa Chrystusa
i dał nam służbę pojednania
2 Koryntian 5:18

Twoja przyjaciółka NIE ma problemu małżeńskiego. To, co ma, to problem duchowy. Każda pojedyncza osoba, mężczyzna czy kobieta, zdała sobie sprawę, że to, czego jej brakuje, to bliska i intymna relacja z Bogiem, jej Ojcem i Jego Synem, jej Zbawicielem, poleganie na Nim w każdej potrzebie, jaką ma.

,,Lecz mój Bóg zaspokoi wszelką waszą potrzebę według swego bogactwa w chwale...” Filipian 4:19 i więcej, gdy ,,Rozkoszuj[esz] się PANEM, a on spełni pragnienia twego serca” Psalm 37:4 Naszym głównym celem nie jest przywrócenie ich małżeństwa, ale zbudowanie solidnego fundamentu, aby odbudowali swoje życie na Skale, rozwijając bliską i intymną relację, odpuszczając i oddając wszystko w Jego ręce.

,,Nie bójcie się, stójcie i patrzcie na wybawienie PANA, które wam dziś okaże…” Wyjścia 14:13.

Nie musisz walczyć w tej bitwie; ustaw się, stań i patrz na wybawienie Pana w twoim imieniu. ,,Nie bójcie się ani nie lękajcie… PAN będzie z wami…” 2 Kronik 20:17 Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie zachęcić swoją przyjaciółkę, namawiamy cię do przeczytania tego jednego rozdziału.

,,Służba pojednania” dla kobiet.

,,Służba pojednania” dla mężczyzn.

Fakt. Bóg przywraca nawet wtedy, gdy dochodzi do cudzołóstwa lub cudzołożnego małżeństwa (gdzie jeden lub oboje partnerów jest niewiernych), co wydaje się być sytuacją, co do której większość zgadza się, że jest najbardziej beznadziejna, BÓG jest w stanie to uczynić. Wiemy, po wypełnieniu ponad DZIESIĘCIU książek świadectwami przywróconych małżeństw, że Bóg może przywrócić każde małżeństwo - TAK, nawet twojej przyjaciółki lub członka rodziny! 

,,Oto jestem PANEM, Bogiem wszelkiego ciała. Czy jakakolwiek rzecz jest dla mnie zbyt trudna?” Jeremiasza 32:27

Większość przyjaciół i członków rodziny słyszy od wszystkich, że powinni się poddać, ruszyć dalej i po prostu znaleźć kogoś innego - BŁĄD. Zamiast tego, proszę wstrzyknąć swoją wiarę w to beznadziejne małżeństwo, zgadzając się z nami i Psalmistą, który powiedział:

,,Ach, Panie BOŻE! Oto uczyniłeś niebo i ziemię swoją wielką mocą i wyciągniętym ramieniem i NIE MA dla ciebie [ani jednej] rzeczy zbyt trudnej” Jeremiasza 32:17.

Dlaczego nie skorzystasz i nie dowiesz się, jak możesz służyć ludziom, których spotykasz lub znasz, a którzy zmagają się z kryzysem małżeńskim bez nadziei i wsparcia?

Międzynarodowa Służba Przywrócenia (Restore Ministries International)
UNIWERSYTET ONLINE
Kursy ministrowie w trakcie szkolenia
RMIOU.com

Książki przepełnione zdumiewająco PRZYWRÓCONYMI małżeństwami, które BÓG przywrócił!

,,Ale oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo swego świadectwa i nie umiłowali swojego życia – aż do śmierci” —Objawienie 12:11.

Seria ,,Przez słowo swego świadectwa”


Czy BÓG może naprawdę przywrócić KAŻDE małżeństwo?

Tak! Nie ma wątpliwości, że Bóg usłyszał twoje modlitwy, abyś wiedziała, jak możesz pomóc swojej przyjaciółce lub członkowi rodziny w ich małżeńskich zmaganiach i niekończących się porażkach. Dlatego właśnie wyznaczył to Boskie spotkanie, aby dać ci narzędzia, zasady i nadzieję, których będziesz potrzebowała, aby pomóc! 

Nie dyskutuj z faktami, zamiast tego pokaż im dowód na to, że Bóg przywraca beznadziejne małżeństwa! Zamów im serię eBooków i kup egzemplarz dla siebie.

Kontynuuj czytanie nowych świadectw PRZYWRÓCONYCH MAŁŻEŃSTW w każdą sobotę, śledząc #RMT i subskrybując, aby wiedzieć, kiedy nowe świadectwo zostanie opublikowane.

Czy naprawdę myślisz, że JAKAKOLWIEK sytuacja lub małżeństwo jest zbyt trudne, aby BÓG mógł je zmienić, polepszyć lub przywrócić? Bóg mówi, że NIE.

,,A Jezus, spojrzawszy na nich, powiedział im: U ludzi to niemożliwe, lecz U BOGA wszystko jest możliwe” Mateusza 19:26.

,,A Jezus, spojrzawszy na nich, powiedział: U ludzi to niemożliwe, ale nie U BOGA. U Boga bowiem wszystko jest możliwe” Marka 10:27.

,,DLA BOGA bowiem nie ma nic niemożliwego” Łukasza 1:37.

,,A on odpowiedział: Co niemożliwe jest u ludzi, możliwe jest U BOGA” Łukasza 18:27.

Jeśli jednak twoja przyjaciółka zdecyduje się podążać za tymi samymi radami, tymi samymi głupimi metodami oferowanymi przez świat, wtedy będziesz obserwować, jak to małżeństwo kończy się dokładnie w ten sam sposób - zniszczone - wraz z niewinnymi dziećmi i rodzinami (ponieważ rozwód ma ogromny wpływ).

Zamiast tego zachęć swoją przyjaciółkę lub członka rodziny: ,,Wchodźcie przez ciasną bramę. Szeroka bowiem jest brama i przestronna droga, która prowadzi na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Ciasna bowiem jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują” Mateusza 7:13-14 I podejmij z nimi tę samą PODRÓŻ!

Przeczytaj ,,Moja najdroższa przyjaciółka została PRZYWRÓCONA"

 

 

Teraz, gdy znalazłaś ciasną bramę dla swojej przyjaciółki lub członka rodziny, czy będziesz miała odwagę się podzielić

Wieczna MIŁOŚĆ.com

aby oni (i ty) zyskali mądrość, wiedzę i zrozumienie, których brakuje tobie, twojej rodzinie i przyjaciołom (i w zasadzie wszystkim)? Czy jesteś gotowa porzucić kłamstwa i mity i odnowić swój umysł tym, co Bóg mówi o małżeństwie I jak ON może je PRZYWRÓCIĆ?

Naszym celem jest po prostu: ,,Głoś słowo Boże, nalegaj w porę i nie w porę, upominaj, strofuj i zachęcaj ze wszelką cierpliwością i nauką. Przyjdzie bowiem czas, gdy zdrowej nauki nie zniosą, ale zgromadzą sobie nauczycieli według swoich pożądliwości, ponieważ ich uszy świerzbią. I odwrócą uszy od prawdy, a zwrócą się ku baśniom” - 2 Tymoteusza 4:2-4.

Bóg powiedział, że KAŻDY kryzys małżeński ma miejsce, ponieważ: ,,Mój lud ginie z braku poznania; a ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, ja też ciebie odrzucę… Skoro zapomniałeś o prawie twego Boga, ja też zapomnę o twoich synach” - Ozeasza 4:6

Zrób to dla dobra swoich dzieci, rodziny i wszystkich innych, którzy będą na to patrzeć. Uniż się, stań się uczennicą Jego Słowa i obserwuj, jak twoje życie zmienia życie wszystkich wokół ciebie!!!

Pozwól nam duchowo karmić i pielęgnować swoje serce prawdą, aby karmić duchowo głodujących, którzy umierają w ich ignorancji i grzechach.

Jeśli byłaś głodzona i pozbawiona prawdziwego duchowego pokarmu, musisz odbyć tę podróż sama. Jest Ten, który stworzył cię do społeczności i który chce cię poprowadzić wzdłuż i wszerz doliny cienia śmierci wraz z twoją rodziną i przyjaciółką. Czy pójdziesz?

Jeszcze jedna rzecz, którą musisz teraz zrozumieć: jeśli nie tylko powiedziano ci, że to lub JAKIEKOLWIEK małżeństwo jest beznadziejne bez OBU stron lub że tego małżeństwa nie da się przywrócić, to jesteś w BŁĘDZIE.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Bóg pragnie i potrafi przywrócić nawet i SZCZEGÓLNIE najbardziej beznadziejne małżeństwa. Czytając świadectwa pozornie beznadziejnych małżeństw, które obecnie zostały przywrócone, PROSZĘ zauważ, że prawie KAŻDE świadectwo zostało przywrócone, gdy tylko JEDEN małżonek chciał przywrócenia, TO JEST DOWÓD. Jest tylko Jeden, od którego KAŻDY potrzebuje pomocy, BÓG i Jego Słowo.

W ciągu ponad 30 lat służby obserwowaliśmy, jak Bóg wkłada pragnienie przywrócenia w serce tylko JEDNEJ osoby w każdym związku, i często jest to osoba, która nie została uwikłana w grzech. ,,Niegodziwego schwytają jego własne nieprawości i uwikła się w powrozy swego grzechu” - Księga Przysłów 5:22.

Jednak, jeśli tylko JEDNO ma serce do przywrócenia i zaufa BOGU w kwestii odbudowy, wtedy PRZYWRÓCENIE się wydarzy - On, nie my, gwarantuje, że tak się stanie. ,,Zaprawdę powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę i nie zwątpicie, nie tylko to, co się stało z drzewem figowym, uczynicie, ale jeśli i tej górze powiecie: Podnieś się i rzuć się do morza, stanie się tak” - Mateusza 21:21.

Postanów już dziś, że pomożesz dodać kolejne świadectwo do jednej z naszych nadchodzących - książek Przez słowo swego świadectwa. Podziel się nowym świadectwem o tym, jak to małżeństwo, o które się martwisz, małżeństwo twojej przyjaciółki, które kiedyś uważano za ,,beznadziejne”, ale BÓG sprawił, że niemożliwe stało się możliwe, stało się możliwe dzięki tobie. Wtedy też dołączysz do nas i będziesz krzyczeć… 

,,Ach, Panie BOŻE! Oto uczyniłeś niebo i ziemię swoją wielką mocą i wyciągniętym ramieniem i nie ma [było] dla ciebie rzeczy zbyt trudnej” (Jeremiasza 32:17).

,,Temu zaś, który według mocy działającej w nas może uczynić o wiele obficiej ponad to wszystko, o co prosimy albo o czym myślimy” Efezjan 3:20.

Wszystkie nasze kursy są całkowicie darmowe, kursy dla kobiet i kursy dla mężczyzn - kursy, które nauczą cię i wyszkolą, aby zachęcić wszystkich do polegania tylko na NIM - patrz na Niego, rozmawiaj z Nim, słuchaj Go, podążaj za Nim, tak jak On prowadzi. Każda z nas boleśnie się przekonała, że nikt oprócz Boga nie wie dokładnie, przez co przechodzi KAŻDY człowiek i jak go przez to przeprowadzić. Dowiedz się jak.

,,Choćbym nawet chodził
doliną cienia śmierci,
zła się nie ulęknę, bo
ty jesteś ze mną...”
Psalm 23:4

Cudowny Doradca

,,...A nazwą go imieniem: Cudowny, Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Wieczności, Książę Pokoju” Izajasza 9:6.

Zaczęliśmy oferować nasze materiały (książki, filmy, ebooki i kursy), aby zachęcić kobiety (a później mężczyzn) do unikania tej samej destrukcyjnej ścieżki, która prowadzi do zniszczenia - boleśnie wiedząc z pierwszej ręki, że...

Doradcy są nie tylko drodzy, nie działają, a co gorsza, w oparciu o emaile, które otrzymujemy i co wiele z nas osobiście boleśnie doświadczyło na sobie jest - doradcy mogą być tymi, którzy ostatecznie i całkowicie zniszczą małżeństwa - przez zawstydzanie małżonka i ujawnianie osobistych tajemnic, które nie powinny być omawiane z nikim!

Zawstydzanie i ranienie siebie nawzajem jest tym, do czego doradcy namawiają pary, co jest całkowicie sprzeczne z tym, co mówi BÓG. On mówi: ,,Nawet głupi, gdy milczy, uchodzi za mądrego...” Ks. Przysłów 17:28.

Zamiast się wyładowywać, zawstydzać i ranić siebie nawzajem, zachęcamy wszystkich w kryzysie małżeńskim, aby rozmawiali z BOGIEM, mówiąc Mu wszystko. Zachęcamy ich do korzystania z naszych niekończących się materiałów, aby znaleźć i ustanowić NADZIEJĘ, czytając JEGO słowo, to co ON mówi, z czym musisz się zgodzić, jest o wiele lepsze niż jakikolwiek doradca lub grupa wsparcia.

Dzięki naszym materiałom, przedstawimy lub ponownie połączymy twoją przyjaciółkę z NAJLEPSZYM i NAJPOTĘŻNIEJSZYM Doradcą. Doradcą, który jest dostępny w każdej minucie każdego dnia, który zna przyszłość I także to, co dzieje się w sercu i umyśle każdej osoby! Żeby powiedzieć Mu wszystko, nie opowiadając, nie zawstydzając i nie dając upustu.

Gdyby to nie wystarczyło, aby przekonać cię do pomocy przyjaciółce w wyborze wąskiej drogi, to kiedy mężczyzna lub kobieta słuchają, jak ich własny współmałżonek opowiada doradcy o wszystkich swoich wadach i grzechach z najdrobniejszymi szczegółami - te niezwykle bolesne i destrukcyjne słowa są zapamiętywane i powtarzane w kółko i w kółko.

Poradnictwo nie działa - to jeszcze bardziej niszczy wszelką nadzieję na przywrócenie. 

Dopiero, gdy wszyscy znaleźliśmy Cudownego i Potężnego Doradcę, znaleźliśmy także Księcia Pokoju. Dzięki temu, że zostaliśmy wprowadzeni, nauczeni i zachęceni do pracy z Potężnym Doradcą, każdy z nas znalazł pokój dla naszych udręczonych dusz i wtedy też życie każdego z nas zaczęło się całkowicie odwracać! Znalezienie pokoju jest pierwszym krokiem do KAŻDEGO przywrócenia, znalezienie Tego, który może uspokoić burzę w KAŻDYM niespokojnym życiu jest tym, czego potrzebuje każda osoba na ziemi.

Proszę, proszę dołącz do nas

Jeśli jesteś zainteresowana albo naszymi materiałami do samodzielnej nauki, aby pracować nad sobą we własnym tempie, lub jesteś zainteresowana pomaganiem innym w kryzysie małżeńskim, zachęcamy wszystkich do zrobienia pierwszego kroku poprzez wypełnienie naszej BEZPŁATNEJ oceny małżeństwa poniżej, aby rozpocząć BEZPŁATNE kursy dla kobiet lub mężczyzn.

To przygotuje cię na to, czego będziesz używała, aby pomóc. Wypełnij go w imieniu innych, przeczytaj wszystko sama i odnów swój umysł tym, co BÓG mówi o małżeństwie, rozwodzie, separacji, cudzołóstwie, dobroci i wiele więcej!

Wieczna Miłość .com

Zapamiętaj tę stronę internetową WIECZNA MIŁOŚĆ KROPKA COM i podzielić się nią z każdym, kogo usłyszysz, że jest w kryzysie małżeńskim lub wiesz o tym, że ma problemy małżeńskie - lub jeszcze lepiej, utwórz aplikację na swoim telefonie.