Doświadczyłam Jego miłości w potężny sposób

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

5
(3)

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,Sprawia, że kładę się na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad spokojne wody” Psalm 23:2

Dziś wreszcie czuję, że dotarłam do miejsca, którego szukałam i modliłam się do Boga, by mnie do niego doprowadził. Chwała Jemu, który obiecał nam, że z Nim wszystko jest możliwe, bo widziałam Jego wierność i doświadczyłam Jego miłości w potężny sposób. Chcę tylko chwalić Jego imię i dać mu całą chwałę i cześć, bo to Jego działanie zaprowadziło mnie do tego punktu. Jak ja Cię kocham!!!

Jakiś czas temu był początek prawdziwej zmiany we mnie i czułem, że zaraz doświadczę całkowitego przełomu i odpowiedzi na moją modlitwę. Modliłam się o całkowite oddanie się Bogu, o zaufanie Mu w moich obciążeniach, ale przede wszystkim o to, by stał się numerem 1 w moim życiu i był moim Niebiańskim Mężem (NM). Nigdy nie pościłam przed moją burzą małżeńską, ale ostatnio zrobiłam krok wiary i zaczęłam pościć po jednym dniu. To pomogło mi doświadczyć głębszego połączenia z Bogiem. 

Płakałam i prosiłam Boga, aby również mnie skruszył, sprawił, że poddam się Jego woli i uczyni mnie Swoją oblubienicą. Moje łzy były z nadziei i radości, ponieważ doświadczyłam objęcia Jego miłości. Po prostu wiedziałam, że coś się zmieniło i to było tak, jakby głos Boga był dla mnie jasny po raz pierwszy, mówiąc, że słyszał moje wołanie i widział pragnienie, które miałam dla Niego.

Wczoraj wieczorem wypełniłam mój dziennik z kursu 1 i wklejałam wersety z Biblii, kiedy ekran się odświeżył i straciłam całą pracę. Przeszukałam listę historii, ale wszystko zniknęło. Krzyczałam mocno mówiąc do wroga: ,,nie możesz mnie zatrzymać! Możesz próbować mnie spowolnić, ale nie wygrasz i będę szła do końca”. Ponownie wykonałam pracę, tym razem na e-mailu, zgodnie z sugestią. Moje pragnienie poddania się Bogu było stale wyrażane w tym dzienniku i wiem, że wróg wiedział, że mój przełom jest blisko i dlatego go sabotował. Dziękuję Bogu, że nie wygrał.

Obudziłam się dziś rano dosłownie uśmiechnięta i po prostu spojrzałam na sufit i krzyknęłam: ,,Zrobiłeś to, Panie! Tak, to się wreszcie stało i czuję to, że wreszcie zająłeś należne Ci miejsce w moim sercu, jako mój NM”. Jestem we łzach pisząc to, ponieważ uczucia wdzięczności i skruszenia po prostu mnie pochłaniają, a moje serce jest przytłoczone Jego miłością i pokojem. Nigdy nie znałam takiego pokoju, radości czy poczucia wolności jak teraz.

Nigdy wcześniej nie miałam odwagi napisać raportu pochwalnego, ale nie mogę tego w sobie pomieścić. Chciałam się tylko podzielić i dać Wam, drogie oblubienice, znać, co Pan uczynił dla mnie i zachęcić Was, że kiedy prosimy Go o pomoc w dojściu do punktu poddania się, On to zrobi. On uczynił mnie Swoją oblubienicą i może to zrobić również dla Was. Modlę się, abyś doświadczyła tego samego poziomu radości i pokoju, który ja teraz czuję. Nie mam strachu i ciężar został całkowicie zdjęty z moich ramion. Moje pełne skupienie jest teraz na moim Królu i moim NM.

Kiedy czytałam dzisiejsze słowo z rozważań ,,Moja umiłowana”, Bóg nadal mówił w tak jasny sposób. Było tam napisane: ,,On sprawia, że kładziemy się na zielonych pastwiskach; prowadzi mnie nad spokojne wody”. Następujące po tym przesłanie było doskonałym potwierdzeniem i mogę o tym zaświadczyć, ponieważ przed tym byłam wyczerpana i cierpiałam. Było tam napisane: ,,On sprawia, że jesteśmy zmęczeni naszym postem, abyśmy się położyli; On pozwala, aby nasze ludzkie wysiłki w odbudowywaniu naszych relacji zmęczyły nas, abyśmy się położyli”. Piosenki ,,The Way”, ,,Who you say I am”, ,,I Surrender” i ,,I give you my heart” wypełniły mój poranek uwielbieniem i mam nadzieję, że dotkną i zachęcą wszystkie z was, oblubienice.

,,Bo twoim małżonkiem jest twój Stwórca, PAN zastępów – to jego imię, a twoim Odkupicielem jest Święty Izraela – będzie nazywany Bogiem całej ziemi” Ks. Izajasza 54:5

Właśnie kiedy miałam napisać mój raport pochwalny o tym, że On jest moim NM (w końcu!) i o mojej podróży przez ostatnie kilka dni, zobaczyłam raport Sary cytujący to słowo. Co za potwierdzenie od Boga (o to właśnie pościłam i modliłam się tego samego dnia, kiedy to napisała) i pokazanie mi tego właśnie wtedy, kiedy miałam napisać i chwalić Go za to, że stał się moim NM.

,,Poddajcie się więc Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was” List Jakuba 4:7

Bóg doprowadził mnie do tego słowa 3 dni temu, podczas mojego pierwszego dnia postu i od tego czasu powtarzam je w kółko i zgodnie z jego słowami jestem teraz w pełnym poddaniu się mu, a diabeł stracił nade mną kontrolę.

,,Sprawia, że kładę się na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad spokojne wody” Psalm 23:2

Spełnił to słowo, kiedy stałam się Jego oblubienicą.

~ Vera w Irlandii
Jestem partnerką płacącą dziesięcinę. Dowiedz się więcej.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.