Dzielenie się jest dbaniem o innych!

P: Jak mogę dołączyć do społeczności Mądra kobieta?

O: Po prostu ukończ tydzień lekcji dla kursu 1, kursu 2 lub kursu 3, a następnie wypełnij zadanie weekendowe: wypełnij cotygodniowy formularz Podróży Przywrócenia

Na dole zobaczysz, że PYTAMY i wyślemy ci zaproszenie lub więcej informacji!

Jak mogę dołączyć do niedzielnej społeczności przez Zoom: Jego Kościół bez ścian?

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do nas, możesz przeczytać więcej o naszej społeczności przez Zoom!! Ale wszystko zaczyna się od DOŁĄCZENIA do Wspólnoty Przywrócenia.

P: Gdzie mogę napisać, aby zadać konkretne pytanie dotyczące mojego małżeństwa?

O: Po pierwsze, upewnij się, że przeczytałaś wiecznamilosc.com i wypełniłaś Kwestionariusz oceny małżeństwa.

Jeśli tak, to po prostu chcemy, żebyś wiedziała, że kiedy otrzymamy twoje pytanie, będziemy SB „szukać Boga”, jak On chce, abyśmy na to odpowiedziały. ALE naszym głównym celem jest pomóc tobie w nauce SB dla samej siebie - tak, abyś nigdy nie zadowalała się słuchaniem czegoś innego niż od Najlepszego!

Chcemy zachęcić cię jako Jego oblubienicę, abyś bezpośrednio zadawała Panu wszelkie pytania. Jeśli zawsze Go o to poprosisz, zbudujesz swoją relację z NIM, a nie z nami czy kimkolwiek innym, co posunie dalej twoją Podróż Przywrócenia. Ale co najważniejsze, będziesz dokładnie wiedziała co robić, nie robiąc niczego, co przedłuży twoją podróż.

Pamiętaj, aby CZEKAĆ. Bóg nigdy się nie spieszy (wróg tak), więc daj sobie czas, aby samej usłyszeć od Boga.

* Jeśli poświęcisz ten czas i oprzesz się pokusie zadawania pytań innym, prosząc tylko Niego (tak jak my robimy, kiedy do nas napiszesz), poczujesz spokój.

,,A pokój [harmonia duszy] Boży niech rządzi [nieprzerwanie pełni rolę rozjemncy] w waszych sercach [decydowanie i ostateczne rozstrzyganie wszystkich pytań, które pojawiają się w waszych umysłach, w tym spokojnym stanie], do którego też jesteście powołani [aby żyć] w jednym ciele. Bądźcie też wdzięczni [doceniający, zawsze chwalący Boga]” Kolosan 3:15

P: Naprawdę czuję, że moja sytuacja jest beznadziejna, czy jest?

O: Przede wszystkim, mamy nadzieję, że przeczytałaś wiecznamilosc.com i wypełniłaś Kwestionariusz oceny małżeństwa, ponieważ po przesłaniu go jest wiele rzeczy, którymi dzielimy się w twojej ocenie - dając ci wiele nadziei, której potrzebujesz, aby ruszyć naprzód.

Po przeczytaniu setek Kwestionariuszy oceny Małżeństwa, wiemy jedno (bez względu na to, co my uważamy i co ty UWAŻASZ), a mianowicie - twoja sytuacja NIE jest beznadziejna, żadne małżeństwo nie jest bez nadziei, a NAJBARDZIEJ beznadziejne są tymi samymi małżeństwami, które On wybiera, aby PRZYWRÓCIĆ!

To jest jeden werset, na którym została oparta cała nasza służba:

,,Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” Łukasza 1:37 (UBG)

,,Żadne słowo Boga nie pozostanie bowiem bez spełnienia” Łukasza 1:37 (SNP)

,,Dla Boga bowiem wszystko jest możliwe”  Łukasza 1:37 (PLNT)

,,Gdyż żadna sprawa od Boga nie będzie niemożliwa” Łukasza 1:37 (NBG)

Bez względu na to, której wersji Biblii używasz, mówi to samo - twoje małżeństwo NIE jest niemożliwe do przywrócenia - BÓG może przywrócić twoje małżeństwo.

P: Jak mam zacząć się tak czuć?

O: Przeczytaj i przeczytaj ponownie Od czego powinnam zacząć?

Gdy przejdziesz przez kurs 1 i kurs 2, będziesz czytać o tak wielu przywróconych małżeństwach, w których tylko jedna osoba ufała Panu w kwestii przywrócenia, a w wielu z nich przeczytasz, że mężowie się wyprowadzili, a Pan przywrócił ich małżeństwa.

Jeśli to nie wystarczy, odwiedź naszą Zachęcającą księgarnię, aby odkryć wiele książek wypełnionych przywróconymi małżeństwami. Zauważysz, że niektóre z nich będą podobne do twojej sytuacji, pokazując ci, że jeśli On może to zrobić dla innych, z pewnością zrobi to dla ciebie; może też nie znajdziesz takich jak twoja - co jest nawet lepsze! Oznacza to, że powołał cię tutaj, aby PRZYWRÓCIĆ twoje małżeństwo i wkrótce zobaczysz swoje świadectwo PRZYWRÓCONEGO małżeństwa w jednej z naszych książek po udostępnieniu go na naszym blogu Zachęcenie.

P: Czy kurs 2 to książka?

O: Nie, kurs 2 powstał z pytań zadawanych przez kobiety, z których Pan poprowadził Erin do stworzenia kursu, aby pomóc im poprowadzić je w odpuszczeniu swoich ziemskich mężów i znalezieniu Niebiańskiego Męża i prześciu do Obfitego życia, które On ma dla wszystkich z nas.