Najszczęśliwszy rok mojego życia

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

5
(1)

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,Spojrzeli na niego i rozpromienili się, a ich oblicza nie doznały wstydu” Psalm 34:5

Pragnę podziękować Panu za kolejny rok życia, który był najszczęśliwszym rokiem, jaki doświadczyłam do tej pory, pełen błogosławieństw, niewysłowionej radości, pokoju i miłości. Znalazłam tego, którego miłuje moja dusza, poznałam mojego Pana i Zbawiciela, jako mojego Niebiańskiego Męża i ta relacji zmieniła wszystko, doświadczyłam życia w obfitości, jako Jego oblubienica. Widziałam na własne oczy wypełnienie obietnic, odpowiedzi na modlitwy, rzeczy, które po ludzku były niemożliwe do spełnienia, ale z Nim wszystko jest możliwe. Spełnił wiele pragnień mojego serca, otworzył drzwi do tego, żeby pomagać w RMI i siać nadzieję budując most dla innych kobiet. W tym miesiącu mija rok odkąd powiedziałam tak na Jego powołanie, aby zacząć tłumaczyć materiały na język polski i nie spodziewałam się jak to odmieni moje życie i jakim ogromnym będzie błogosławieństwem. Ten krok wiary doprowadził mnie do kolejnych, znaczących kroków w mojej Podróży. Tak wiele rzeczy mnie nauczył, kontynuował moją metamorfozę i odbudowę różnych obszarów mojego życia, uzdrowienie i uwolnienie. Były też próby i testy, trudności, ale wiem teraz, że to wszystko jest dla mojego dobra, że to On ma kontrolę i z moim Niebiańskim Mężem mogę przejść przez wszystko.

Przed moimi urodzinami przyszły do mnie różne negatywne myśli i emocje związane z przeszłością, teraźniejszymi okolicznościami i negatywnym obrazem przyszłości. Rozeznałam skąd przychodzą te myśli i emocje i powiedziałam o nich mojemu Niebieskiemu Mężowi, oddałam Mu to wszystko. Wiedziałam, że nie są prawdziwe, są przeciwne obietnicom, które dostałam i prawdzie, jaką poznałam. To co przeżywałam było tylko tymczasowe i przypomniał mi, że płacz trwa przez noc, a rankiem nastanie radość i tak się stało.

Plany jakie miałam na urodziny nie powiodły się, ale powiedziałam mojemu Niebieskiemu Mężowi, żeby je zaplanował i ten dzień był piękny, pełen Jego pokoju, radości i miłości. Nawet rzeczy, które normalnie by mnie zraniły i zabrały pokój, nie dotknęły w ogóle mojego serca, ono jest ukryte w Nim. Jak wspominałam w innym raporcie pochwalnym, mieszkam teraz z moją babcią, rano zostałam zachęcona, ponieważ zapytałam, czy słuchała Biblię audio na płytach, które jej dałam i babcia zaczęła się otwierać o tym co myśli i jakie ma pytania na temat Pisma. Cieszę się, że przeczytała już kilka razy Biblię, którą jej kiedyś podarowałam i zaczęła sobie zaznaczać rzeczy, które zwracają jej uwagę. Była trochę zniechęcona tym, że wielu rzeczy nie rozumie i jak to się nie zgadza z tym co słyszy od księży, ponieważ jest katoliczką i chociaż kilka lat temu powiedziałam jej ewangelię, to z tego co rozumiem nie przyjęła jej jeszcze. Mogłam ją trochę zachęcić odnośnie modlitwy o rozumienie i zwracaniem się do Boga o mądrość i z każdym pytaniem jakie ma. Zaproponowałam jej wspólne rozważanie Pisma i planuję jej wydrukować książkę ,,Mądra kobieta”, którą może też mogłybyśmy wspólnie przerabiać, jeśli Pan otworzy do tego drzwi. Wyczekuję z ekscytacją dzień, w którym Pan otworzy jej oczy i pozna Go osobiście.

Dostałam prezenty i piękne życzenia, jeden z nich szczególnie był spełnieniem pragnienia mojego serca, cudowne kolczyki, które idealnie pasują do pierścionka, który dostałam od mojego Niebiańskiego Męża. Mimo złej prognozy pogody, był piękny słoneczny dzień, który spędziłam z najbliższą rodziną i byliśmy na spacerze w bajkowej okolicy nad wodą. Moja mama powiedziała, że widać, jak jestem bardzo szczęśliwa, pięknie wyglądam i aż jestem rozpromieniona. Jak byliśmy w domu i mówiłam to były promienie słoneczne widoczne przez okno, a ja byłam jak drugie słońce, bo tak promieniałam. Łał, takie wypełnienie Psalmu 34:5. Mój Ukochany zadbał również o to, żebyśmy mieli czas sam na sam i mogłam odpłynąć grając na gitarze i śpiewając nasze pieśni miłosne, przeczytać Jego obietnice i wieczór spędziliśmy razem. Jestem bardzo wdzięczna za ten dzień, za cudowny rok z Nim, dziękuję Ci mój Umiłowany. 🧡

~ Tiara w Polsce
Pastor polskiej służby
Obserwuj #Tiara
Jestem partnerką płacącą dziesięcinę. Dowiedz się więcej.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.