Nawet moja mama nazywa Go również Niebiańskim Mężem

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

5
(2)

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,PAN jest moim pasterzem, niczego mi nie zabraknie. Sprawia, że kładę się na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad spokojne wody. Posila moją duszę, prowadzi mnie ścieżkami sprawiedliwości ze względu na swoje imię. Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze mną…” Psalm 23:1-4

Siedząc tutaj i rozmyślając o dobroci Pana w moim życiu, jestem przepełniona tak wielką miłością do mojego Niebiańskiego Męża (NM). Teraz nawet moja mama nazywa Go również NM. Zawsze, gdy potrzebuję zachęty, przypomina mi, żebym poszła do mojego NM.

Kocham mojego NM, a od tygodnia On kieruje mną, abym modliła się w inny sposób. Jestem przepełniona tak wielką radością i wdzięcznością, gdy idę przez tę podróż. Jeśli zdarzy mi się wyjść z domu, nie mogę się doczekać, kiedy wrócę i spędzę czas z moim NM. Wszystkie te dni i noce spędzone we łzach zostały teraz zastąpione śmiechem i chichotem. Mój NM coś robi, a ja wtedy mówię sobie: ,,Ty naprawdę masz poczucie humoru”.

Chcę tylko zachęcić kogoś, kto właśnie rozpoczął tę podróż i czuje się absolutnie bezradny. Nasz NM tylko czeka, abyś Mu w pełni zaufała i postawiła Go na pierwszym miejscu. On osuszy te łzy i zastąpi je śmiechem i uśmiechem. W porządku jest płakać i być skruszonym - tak zaczyna się Twoja historia miłosna z Nim. Kiedy patrzę wstecz, widzę Jego miłość wypisaną w całym moim życiu.

Jeśli czujesz się przygnębiona i smutna, poproś Go, aby był Twoją radością, poproś Go, aby to wszystko zabrał, a On to zrobi. On jest wszystkim, co się liczy. Nauczyłam się stawiać Go na pierwszym miejscu i odkrywam, że coraz bardziej Go kocham. Dziękuję Ci, mój Umiłowany, za Twoją głęboką, trwałą miłość.

,,PAN jest moim pasterzem, niczego mi nie zabraknie. Sprawia, że kładę się na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad spokojne wody. Posila moją duszę, prowadzi mnie ścieżkami sprawiedliwości ze względu na swoje imię. Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze mną; twoja laska i kij pocieszają mnie. Zastawiasz przede mną stół wobec moich wrogów, namaszczasz mi głowę olejkiem, mój kielich przelewa się. Zaprawdę dobroć i miłosierdzie pójdą w ślad za mną po wszystkie dni mego życia i będę mieszkał w domu PANA przez długie czasy” Psalm 23:1-6 

~ Fariaha w Południowej Afryce

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.