Coś do przemyślenia

,,Wielu powie mi tego dnia: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w twoim imieniu i w twoim imieniu nie wypędzaliśmy demonów, i w twoim imieniu nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im oświadczę: NIGDY WAS NIE ZNAŁEM. Odstąpcie ode mnie wy, którzy czynicie nieprawość” - Mateusza 7:22-23.

Od Erin: Lata temu wyjaśniłam tę zasadę i koncepcję różnicy w znaniu Go.

Podczas podróży po Azji spotkałam kobietę, która nie mogła zrozumieć tej koncepcji. Wyjaśniłam więc: ,,Zanim przyjechałam do Singapuru, czułaś, że mnie znasz, czytając moje książki i oglądając w kółko moje filmy. Więc kiedy przybyłam na lotnisko, natychmiast mnie rozpoznałaś i poczułaś taką miłość do mnie, że podbiegłaś i uściskałaś mnie.

Jednak dopiero wtedy, gdy mogłam spędzić z TOBĄ czas, słuchając cię, służąc ci osobiście, zaczęłam cię poznawać i kochać. A teraz, odkąd spędzamy razem czas, nasze relacje są o całkiem inne i dlatego jesteś tak bardzo zachęcona i spokojna - pełna radości.

**Dlatego nie jest to uczenie się więcej ,,o” Panu, ale pozwolenie Mu, aby poznał cię osobiście, ponieważ będziesz mogła również doświadczyć Jego miłości do ciebie”.

To jest nasz cel we Wspólnocie Przywrócenia.

Co tydzień, w niedzielę, Wspólnota Przywrócenia wysyła tygodniowe przesłania lub książki, które wspólnie czytamy i omawiamy.

Każdego tygodnia Erin i inne minister dzielą się tym, czego On nauczył ich osobiście i co pomogło im chodzić z Nim chwila po chwili, dzień po dniu - tak, by ich życie było radosne i mogło dotykać innych.

Chociaż cotygodniowe przesłania są mocne i prowokujące do myślenia, najważniejszą częścią każdego przesłania jest to, że te prawdy dają nam narzędzia i zachętę do umówienia się na spotkanie, aby omówić te sprawy z naszym NM. Tak więc, tak jak kobiety zaczęły spotykać i poznawać Erin osobiście, a ona poznawała kobiety osobiście, tak i ty będziesz miała możliwość poznania Pana, jako swojego Męża - i pozwól Mu poznać ciebie!

Ale DLACZEGO ,,kościół” bez murów?

W maju 2005 roku nasza Wspólnota Przywrócenia stała się ,,służbą tylko dla kobiet”. Zaledwie kilka miesięcy później, kobiety z całego świata zaczęły pisać do Erin, aby powiedzieć, że uważają ją za swoją pastor i że Wspólnota Przywrócenia jest ich prawdziwym ,,kościołem” w każdym znaczeniu tego słowa.

Czując się trochę nieswojo, Erin porozmawiała o tym ze swoim NM, a On przypomniał jej o Ewangelii Jana 21:17, gdzie powiedział do Piotra:  ,,... Miłujesz mnie? I odpowiedział mu: Panie, ty wszystko wiesz, ty wiesz, że cię miłuję. Jezus powiedział do niego: Paś moje owce”.

Wtedy właśnie Wspólnota Przywrócenia skupiła się na tym, aby kobiety były karmione duchowo codziennie, a nie tylko raz na tydzień, czy dwa tygodnie, jak większość ,,kościołów” karmi swoją trzodę. To właśnie dzięki CODZIENNEMU karmieniu poprzez nasz blog Zachęcenie, który oferujemy wszystkim, nie tylko członkom WP, zobaczyłyśmy, że tak wiele kobiet zaczęło uczyć się o Jego miłości, o posiadaniu NM i o tym, jak naprawdę działają Jego zasady.

To właśnie wtedy zauważyłyśmy zmianę entuzjazmu - więcej kobiet zaczęło pragnąć jeszcze większej, głębszej i bardziej osobistej więzi z Panem, Niebiańskim Mężem, który był u ich boku, a nie tylko w niebie, patrzący z góry. Wtedy właśnie więcej kobiet zrozumiało, że On powołuje każdą z nas, aby była Jego oblubienicą! I właśnie wtedy więcej małżeństw z ziemskimi mężami zostało przywróconych do życia, jak widzimy to w #ŚPM zamieszczanych w każdą sobotę! Przeczytaj je sama, by zobaczyć, co On czyni, gdy jest na pierwszym miejscu w naszym życiu i sercu!

To właśnie poprzez Wspólnotę Przywrócenia kobiety, które miały podobne poglądy i zakochały się w swoim NM i Jego Słowie, zaczęły pomagać sobie nawzajem we wzmacnianiu zaangażowania i zdolności do podróżowania w ich Podróży Przywrócenia. A także - aby pomóc każdej kobiecie nauczyć się, jak podróżować z Mężem trzymającym ją za rękę, prowadzącym każdą z nas - co jeszcze bardziej wzmacnia naszą więź z Nim!

Bardzo szybko nasze członkinie WP powiedziały, że ich przyjaciele i rodzina zaczęli komentować radość, którą widzieli na ich twarzach i pozytywne zmiany zachodzące w ich życiu. W odpowiedzi nasze członkinie WP zaczęły się dzielić tym, że zmiana nastąpiła, gdy były codziennie duchowo karmione prawdą i Jego obietnicami i że dzięki temu jeszcze bardziej zrozumiały, że są Jego kościołem - Jego oblubienicą, po którą On powróci!

Wierzymy, że stawanie się Jego Kościołem, Jego Oblubienicą, pomoże nam również zacząć burzyć nasze własne mury, które zbudowałyśmy, by chronić siebie i to, co odgradzało wszystkich innych: rodzinę, przyjaciół i naszych mężów.

Stając się Jego oblubienicą, doświadczając Jego miłości, możemy łatwo zacząć burzyć mury naszego serca - tak, aby inni wokół nas mogli odczuwać naszą miłość, dzięki miłości, którą otrzymujemy od naszego Niebiańskiego Męża!

To dzięki WP kobiety dowiedziały się również o oddawaniu dziesięciny do swojego nowego spichlerza, ponieważ WP była miejscem, gdzie każda z nich była cudownie duchowo karmiona: odżywiana i wzmacniana - zazwyczaj po raz pierwszy w życiu!!! I to właśnie doprowadziło do tego, że pożeracz został skarcony, więc błogosławieństwa zaczęły spływać - na przykład coraz więcej małżeństw zostało przywróconych.

,,Bycie częścią tej internetowej Wspólnoty pomogło mi zmienić się w krótkim czasie, w którym ją poznałam. Moje życie zmieniło się tak bardzo w ciągu tego ostatniego tygodnia, bardziej, niż w ciągu ostatnich kilku lat razem wziętych”. Autorka Erica Kramer.

,,Chciałam tylko dać wam znać, że to, co Bóg włożył w umożliwienie tej społeczności, było prawdziwym błogosławieństwem dla mojej rodziny i dla mnie. W końcu znalazłam moją jedyną, prawdziwą miłość, a jest nią mój Pan Jezus Chrystus! Nie potrafię wyrazić radości, jaką teraz odczuwam z tego wszystkiego (jestem w zachwycie)” ~ Victoria

W czasie mojej Podróży Przywrócenia, przeprowadziłam się z powrotem do domu moich rodziców z powodu problemów finansowych, z którymi się borykałam. Wkrótce odeszłam od mojego kościoła. Spowodowało to wiele rozmów z moimi rodzicami o tym, że nie chodzę do kościoła. Ale oni widzieli zmiany, które On we mnie wprowadzał. Mieszkałam z rodzicami przez około 2 lata i w ciągu tych dwóch lat Bóg pozwalał mi uzdrawiać się coraz bardziej I uzdrawiał również serca moich rodziców. Wypełnił moje serce miłością i pokojem, a ja tęskniłam za coraz dłuższym czasem spędzonym tylko z Nim! ~ Leslie

Mimo, że nadal może uczęszczasz do lokalnego kościoła, nie ma wątpliwości, że twój kościół nie zdołał cię duchowo nakarmić prawdą, tak jak nasz ,,kościół” zawiódł nas. Nasz lokalny ,,kościół” NIE dał nam tego, co mogłoby zapobiec naszemu kryzysowi małżeńskiemu, dlatego nasze małżeństwa również zawiodły - i dlatego ON doprowadził nas do znalezienia RMIZK. Przybyłyśmy tutaj zagłodzone duchowo, patrzyłyśmy jak nasze życie i przyszłość zaczynają umierać powolną, bolesną śmiercią. Dopóki nie przyszłyśmy tutaj i nie zaczęłyśmy być duchowo karmione prawdą.

Jednak jeszcze gorsze od zatrzymywania prawdy o małżeństwie jest to, że ,,kościoły” skupiają się na religii, a nie na relacji z Nim, której potrzebujemy. Innymi słowy, religijne robienie rzeczy i religijne przestrzeganie zasad. Zamiast tego, to co zmienia nas i zmienia innych, to kiedy doświadczamy prawdziwej miłości, którą tylko ON może nam dać i kiedy automatycznie zaczynamy się zmieniać i być oczyszczeni od wewnątrz. W ten sposób możemy nie tylko podążać za Nim (zamiast przestrzegać zasad), ale iść ramię w ramię z Nim, trzymającym nas za rękę, a czasami niosącego nas, kiedy nasza podróż staje się zbyt trudna.

Nie na tym skupia się dzisiejszy ,,kościół”. Z tego powodu ,,kościół” zbudował mury wyznaniowe, które oddzielają od siebie wierzących. Tylko wtedy, gdy zburzymy nasze własne mury wyznaniowe i religijne, zobaczymy, co On ma dla każdego z nas. Kiedy skoncentrujemy się na miłosnej relacji z Nim, On zacznie burzyć mury naszych serc. Musimy po prostu zacząć skupiać się na Nim i tylko na Nim - w ten sposób zmienimy nasze życie i życie wszystkich wokół nas.

* I dlatego BÓG wydał to zaskakujące oświadczenie o zorganizowanym kościele w Objawienia 2:4: ,,Ale mam nieco przeciw tobie – że porzuciłeś twoją pierwszą miłość”.

Celem Restore Ministries zawsze było zachęcanie każdej kobiety, aby była duchowo karmiona i duchowo wzmacniana prawdą—i aby budować CIĘ duchowo. Wtedy, gdy będziesz wystarczająco silna duchowo, przepełniona prawdą i Jego miłością, On może poprosić cię o powrót do twoich byłych członków ,,kościoła”, którzy potrzebują Go tak samo jak ty i zawsze będą.

To właśnie robi jedna z naszych nowo przywróconych kobiet.

,,Mój mąż pozwolił mi wrócić i teraz znowu zaczęłam chodzić do kościoła. Nadal skupiam się na mojej relacji z Panem. Prawdą jest to, co mówi Erin, że przywrócenie jest bardzo trudne, więc posiadanie Go jest teraz jeszcze ważniejsze. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i zachętę”.

~ Valerie w Illinois PRZYWRÓCONA

Świadectwo PRZYWRÓCENIA ,,On użył CIEBIE, aby zmienić moje życie!!!

Imagine being His Church & without any Walls
Wyobraź sobie, że jesteś Jego Kościołem i nie masz żadnych murów.

Decyzja należy do ciebie. Tak wiele kobiet z całego świata stworzyło Wspólnotę Przywrócenia, gdzie jako Jego ,,kościół”, Jego oblubienica, gromadzą się i przychodzą, aby być zachęcane. Niektóre z nich przyszły, ponieważ nie mogły znaleźć dobrego kościoła w swojej okolicy, albo dlatego, że ich mężowie, którzy mieszkali w domu, nie chodzili do kościoła, albo po prostu dlatego, że odkryły, że zaczęły wzrastać w swojej relacji z Niebiańskim Mężem poprzez program RMI Zachęcające Kobiety i zapragnęły WIĘCEJ.

Innym powodem, dla którego kobiety chcą się uczyć, jak być ,,Jego kościołem bez murów” jest to, że na szczęście coraz więcej kobiet troszczy się o pomoc innym i jest gotowych pomagać w RATOWANIU i OCALANIU kobiet. Po opuszczeniu i odpuszczeniu swojego kościoła i przyjściu do nas, aby zostać przeszkolonym i wyposażonym, mają one teraz nowy cel i plan kariery dla swojego życia. RMIOU

W końcu nadszedł czas, aby oficjalnie zaprosić CIĘ do przyłączenia się do Wspólnoty Przywrócenia i zostania członkiem. Najważniejsze jest to, gdzie Pan chce, abyś TY była - więc ZATRZYMAJ SIĘ teraz i zapytaj Go, a potem pozwól Mu się prowadzić.

Oto kilka świadectw innych członkiń Wspólnoty Przywrócenia, które mogą pomóc ci przezwyciężyć strach:

Kamień milowy 4: Odpuszczenie twojego kościoła ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 5: Społeczność z NM - Jak spędzam moje niedziele ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 6: Dlaczego dołączyłam do Wspólnoty Przywrócenia ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 7: Zostanie oblubienicą NM: Świadectwa znalezienia mojego NM „Niebiańskiego Męża” ★★★★★ Świadectwa

Śpiewanie pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

Jeszcze raz, jak już wielokrotnie powtarzałyśmy, zawsze pytaj PANA o każdą decyzję, którą musisz podjąć, a potem patrz, jak twoje życie nabiera nowego, błogosławionego wyglądu! Ta zmiana będzie miała wpływ nie tylko na twoje życie, ale na życie wszystkich, którzy się z nim stykają: twoich dzieci, twojego męża lub byłego męża, twojego rodzeństwa, twoich rodziców, (byłych) teściów, a nawet ludzi w twoim miejscu pracy.

Każdy potrzebuje więcej Pana w swoim życiu, a im więcej Go mamy, tym bardziej będzie się to przelewać na życie tych, których kochamy i będzie przyciągać innych wokół nas bez wypowiadania nawet jednego słowa!

W Rzymian 10:9-10 jest napisane: ,,Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu, że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony. Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu”.

Głównym celem WP jest pomoc w wypełnieniu luki pomiędzy uczęszczaniem do typowego ,,kościoła”, a CAŁKOWITYM staniem się Jego oblubienicą. Dzięki temu, że ,,zbieramy się razem” w ten sam sposób, w jaki zbierał się wczesny kościół - rozszerzając się, aby zachęcać innych na całym świecie, online - każda z nas uczy się więcej, wzrasta bardziej i staje się o wiele bardziej zażyła z Panem, jako Jego oblubienica.

Nie czekaj... DOŁĄCZ DO WP TERAZ

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Wspólnota Przywrócenia

Pytania i odpowiedzi

Pytanie 1: Co z kościołem, do którego teraz uczęszczam?

Czy twój kościół zgadza się z twoim pragnieniem przywrócenia twojego małżeństwa? Najprawdopodobniej nie, więc to oznacza, że pozostanie i niepodążanie za ich przekonaniami jest w rzeczywistości buntem. Jednak nawet jeśli zgadzają się na przywrócenie, co dali ci, aby zapobiec rozpadowi twojego małżeństwa i co dali ci, aby pokazać ci, jak Bóg chce przywrócić twoje małżeństwo?

A jeśli SĄ za przywróceniem, to czy obecnie nauczają i głoszą to, co pomogłoby i powinno pomóc w ZAPOBIEGNIĘCIU rozpadowi twojego małżeństwa? Jeśli nie, pomyśl o innych w swoim kościele, którzy ostatecznie staną w obliczu tej samej dewastacji, z którą ty się zetknęłaś i kochaj innych na tyle, aby odejść, żeby przejść szkolenie RMIOU, a później wrócić do swojego kościoła (i innych kościołów w twojej okolicy - burząc w ten sposób mury denominacji), jako minister małżeństw i pomagać innym.

Jeśli twój kościół nie dzieli się obecnie z tobą prawdą, która mogłaby zapobiec twojemu kryzysowi małżeńskiemu (wiedząc, że w kościele panuje epidemia rozwodów, która jeszcze się pogłębia). Oznacza to, że twój kościół duchowo głodzi swoich ludzi i to jest to, czego większość kościołów jest winna, o czym Bóg mówi w ostatniej księdze Biblii, podając powód tego okrucieństwa.

Mówiąc do kościoła, powiedział: ,,Ale mam nieco przeciw tobie – że porzuciłeś twoją pierwszą miłość” - Objawienie 2:4.

Jeśli jednak odnajdziesz bliższą, bardziej intymną relację z Panem (która, jak każda bliska relacja, dokonuje się tylko w samotności), a najlepszym miejscem nie jest grupa gromadząca się razem, ale własny dom, bycie uczoną przez samego Pana (tak jak masz nadzieję, że stanie się to w twojej relacji z mężem. Tak długo jak on będzie dzielił swój czas pomiędzy IK i tobą, jak możecie stać się sobie bliscy?).

Więc jeszcze raz proszę, bądź szczera i uświadom sobie, że twój kościół nie nauczył cię tego, czego potrzebowałaś, aby nie ,,utonąć” w kłamstwach, co doprowadziło do twojego obecnego kryzysu małżeńskiego. Nie karmił cię duchowo, więc stałaś się ,,ubogi w duchu”, głodna prawdy - której uczysz się od nas.

Oznacza to, że jeśli nikt, ani jedna osoba z twojego kościoła nie troszczy się na tyle o innych, aby nauczyć się i powrócić do nauczania innych i/lub ratowania innych przed utonięciem i głodem, twój kościół nadal będzie tracił małżeństwa, a rodziny nadal będą niszczone.

Izajasza 6:8— ,,Potem usłyszałem głos Pana mówiącego: Kogo poślę i kto nam pójdzie? Wtedy odpowiedziałem: Oto jestem, poślij mnie”.

Jeśli miałaś na myśli te słowa, zrób krok wiary i zajrzyj do RMIOU

Pytanie 2: Czy muszę się nawrócić?

Nie. Nie ma idealnego kościoła, ani denominacji, a mury denominacyjne są tym, co powoduje podziały w kościele. Ponieważ jesteś ,,kościołem bez murów”, nie ma też doktryny, ani zbioru zasad kościelnych, na które musiałabyś się zgodzić lub których musiałabyś przestrzegać. Przekonasz się, że kiedy już poznasz Pana osobiście, tak intymnie, jak reszta z nas poznała Go, jako naszego NM, w naturalny sposób, bez wysiłku, po prostu zmienisz się od środka.

Możesz nie zdawać sobie sprawy, że się zmieniłaś, to będzie twoja rodzina, przyjaciele i współpracownicy, którzy zaczną zauważać blask na twojej twarzy i radość, którą słyszą w twoim głosie.

Pytanie 3: Czy WP jest kościołem, jaki znałam do tej pory, jako ,,kościół”?

WP NIE jest "kościołem", ale społecznością wierzących. Biblia wyraźnie mówi o NAS jako o Jego Kościele - nie jesteśmy budynkiem, ale jednostkami. Jako grupa wierzących gromadzimy się razem, z Jego imieniem na ustach, a więc tam, gdzie On mówi, że będzie pośród nas. ,,Gdzie bowiem dwaj albo trzej są zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich” - Mateusza 18:20.

WP wypełnia werset, którego tak wielu ludzi używa, aby DOWODZIĆ, że musimy być częścią lokalnego KOŚCIOŁA.

Hebrajczyków 10:24-25: ,,I okazujmy staranie jedni o drugich, by pobudzać się do miłości i dobrych uczynków; Nie opuszczając naszego wspólnego zgromadzenia, jak to niektórzy mają w zwyczaju, ale zachęcając się nawzajem, i to tym bardziej, im bardziej widzicie, że zbliża się ten dzień”.

Ponownie, WP NIE jest kościołem, to TY jesteś Jego Kościołem (po który On powróci), On jest Oblubieńcem, my Jego Oblubienicą. WP jest ,,społecznością”, ,,zgromadzeniem” ustanowionym po to, by ZACHĘCAĆ siebie nawzajem, by postawić GO na pierwszym miejscu i stać się Jego oblubienicą ORAZ gdzie mówimy o Nim, ponieważ On jest Ukochanym naszych dusz, co oznacza, że jest z nami pośród nas!

A mając tę więź z Panem, coś, co robisz codziennie przez cały dzień, nie będziesz w stanie milczeć i będziesz ciągle przywoływał Go w każdej rozmowie, gdziekolwiek pójdziesz. To również oznacza, że gromadzicie się razem.

,,Gdzie bowiem dwaj albo trzej są zgromadzeni w moje imię, tam jestem pośród nich” - Mateusza 18:20.

Ponownie, przeczytaj świadectwa innych członkiń Wspólnoty Przywrócenia, które mogą pomóc ci przezwyciężyć strach:

Kamień milowy 4: Odpuszczenie twojego kościoła ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 5: Społeczność z NM - Jak spędzam moje niedziele ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 6: Dlaczego dołączyłam do Wspólnoty Przywrócenia ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 7: Zostanie oblubienicą NM: Świadectwa znalezienia mojego NM „Niebiańskiego Męża” ★★★★★ Świadectwa

Śpiewanie pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

A sposób, w jaki zachęcamy, naturalnie ma miejsce i zaczyna się od naszego CODZIENNEGO bloga Zachęcenie.

Pytanie 4: Jak pozostanie w moim obecnym kościele może być takie złe?

Jedną z zasad, którą musimy się z tobą podzielić jest ta, którą Pan pokazał nam na podstawie tego wersetu z Rzymian 13:1, szczególnie dla tych, którzy należą do kościoła.

,,Każda dusza niech będzie poddana władzom zwierzchnim. Nie ma bowiem władzy innej, jak tylko od Boga, a te władze, które są, zostały ustanowione przez Boga”.

Oznacza to, że kobiety, które znajdują się pod zwierzchnictwem pastora/księdza kościoła, MUSZĄ być posłuszne jego naukom. Jeśli kobieta płaci dziesięcinę i/lub uczęszcza do kościoła, w którym nauki i rady kościoła są SPRZECZNE z tym, co Pan jej objawił lub czego jej brakuje, to znaczy, że buntuje się przeciwko swojemu autorytetowi. Być pod autorytetem, ale nie poddać się temu autorytetowi, to jest bunt i jak kobieta może być błogosławiona, kiedy żyje w buncie??

Spójrzmy prawdzie w oczy, 99,9% tego, czego uczy RMIZK, to to, czego NIGDY nie nauczono cię w twoim własnym kościele, inaczej nie szukałabyś i nie znalazłabyś nas. Prowadzi to również do umysłu dwoistego, a to nie jest miejsce, w którym chciałabyś się duchowo znaleźć.

Jeśli tak jest w twoim przypadku, zachęcamy cię do szukania Boga i zapytania Go, jak ON prowadzi cię w tej decyzji, abyś nie podążała za różnymi naukami, co powoduje umysł dwoisty. Jeśli czujesz, że On prowadzi cię do pozostania w twoim kościele, to lepiej dla ciebie, abyś odeszła i nie była już przez nas karmiona.

,,Człowiek taki niech nie myśli, że coś otrzyma od Pana. Człowiek umysłu dwoistego jest niestały we wszystkich swoich drogach” Jakuba 1:7-8.

 

Nadal potrzebujesz pomocy, aby pokonać przeszkodę i strach przed odpuszczeniem twojego kościoła?

Przeczytaj świadectwa innych kobiet, które miały trudności w dopuszczeniu swojego kościoła.

,,Mądry człowiek jest silny, a mąż, który ma wiedzę, dodaje siły. Bo dzięki mądrej radzie poprowadzisz wojnę, a mnóstwo doradców da ci wybawienie” Ks. Przysłów 24:4-6.

Ponownie, przeczytaj świadectwa innych członkiń Wspólnoty Przywrócenia, które mogą pomóc ci przezwyciężyć strach:

Kamień milowy 4: Odpuszczenie twojego kościoła ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 5: Społeczność z NM - Jak spędzam moje niedziele ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 6: Dlaczego dołączyłam do Wspólnoty Przywrócenia ★★★★★ Świadectwa

Kamień milowy 7: Zostanie oblubienicą NM: Świadectwa znalezienia mojego NM „Niebiańskiego Męża” ★★★★★ Świadectwa

Śpiewanie pieśni MIŁOSNYCH NM ★★★★★

 Nie czekaj… mamy nadzieję, że TERAZ DOŁĄCZYSZ DO WP