Świadectwo PRZYWRÓCONEGO małżeństwa: ,,Czułam się brudna po tym, co zrobiłam”

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

5
(4)

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,Jeśli będziecie trwać we mnie i moje słowa będą trwać w was, proście, o cokolwiek chcecie, a spełni się wam” Ew. Jana 15:7

Kadison, jak właściwie zaczęło się twoje przywrócenie?

Zaczęło się niedługo po tym, jak dowiedziałam się, że spodziewam się naszego drugiego syna, i zauważyłam, że mój mąż zaczął się inaczej zachowywać. Zawsze miałam jego hasła do wszystkiego, głównie dlatego, że pracowaliśmy razem w firmie mojego teścia i korzystaliśmy z sieci społecznościowych w celach służbowych. Ale potem, po urodzeniu drugiego dziecka, odeszłam z firmy teścia i zaczęłam pracować w domu.

Pewnego dnia zobaczyłam, że dodał do swojego konta starą znajomą, która pracowała tam, gdzie on, gdy miał zaledwie 18 lat, a kilka dni później zauważyłam, że zmienił wszystkie swoje hasła. Stałam się podejrzliwa i zazdrosna, więc zaczęłam przeszukiwać jego telefon komórkowy. Wtedy mój świat się zawalił! Znalazłam to, w co nie chciałam uwierzyć. Zobaczyłam, że ma inną kobietę (IK). Wysłałam wiadomość i przeklinałam IK, ale to tylko pogorszyło sprawę.

Szukałam rady u przyjaciółek, które są singielkami i zachęcały mnie do separacji, do dania sobie trochę czasu w samotności, do bycia osobno, to wszystko chciałam usłyszeć. Głupio zrobiłam - odesłałam go. Powiedziałam mu, żeby odszedł. Było tyle bólu w sercu, ale pomimo jego ciągłego związku z IK i przeklinania jej przeze mnie, mój mąż mnie nie opuścił.

Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że chociaż byłam przygotowana na to, że urodzę syna sama, to kiedy nasz syn przyszedł na świat, mój mąż był przy nim przez cały czas porodu. Został ze mną i opiekował się nami obojgiem w pierwszych dniach po powrocie do domu - mimo że go wyrzuciłam.

Oczywiście żałowałam tego, co zrobiłam, i od razu zaczęłam błagać o jego miłość. Ale ta całkowita zmiana tylko go dusiła. Błagałam go o przebaczenie, prosiłam, żeby wrócił, i tak w kółko. A kiedy nie wrócił, znowu się załamałam i zabroniłam mu widywać się z dziećmi. Zrobiłam wiele okropnych rzeczy, o których dziś wstydzę się mówić (przepraszam, ale są zbyt okropne). Posłuchałam kolejnych rad “przyjaciółek” i powiedziałam, że już go nie kocham i że kiedy przyjedzie, będzie potrzebował nadzorowanych wizyt. Jeśli chce zobaczyć swoje dzieci, muszę być przy tym obecna ja lub mediator. Cóż, spowodowało to u mnie wiele nieprzespanych nocy, skrajną utratę wagi, a co gorsza, stałam się zgorzkniałą, brzydką kobietą. Wtedy powiedziałam mu, że chcę, abyśmy oboje byli “szczęśliwi”, innymi słowy, abyśmy ruszyli dalej. Co za kolejny wielki błąd!!

Jak Bóg zmienił twoją sytuację Kadison, gdy Go szukałaś z całego serca?

W jedną z tych bezsennych nocy zacząłem szukać w Internecie historii małżeństw, świadectw itp... i zrządzeniem Bożym znalazłam RMI (Restore Ministries International). Gdy przeczytałam pierwszą stronę WiecznaMilosc.com, jakby spadły mi łuski z oczu!!! Tej nocy powróciłam na drogę Pana i na nowo się Nim zainteresowałam. Wreszcie miałam nadzieję; nadzieję, że pewnego dnia ja i moja rodzina zostaniemy przywróceni. Po raz pierwszy odkryłam, jak to jest mieć Ojca. Ojca, który był pełen miłości i nieskończonego miłosierdzia, który stopniowo odbudowywał moje złamane serce, doprowadzając mnie do miejsca zrozumienia. Ojca, który zaczął pokazywać mi, co w moim życiu było złe, i prowadził mnie drogą pokoju. Poprowadził mnie do 30-dniowego postu, aby poznać wolę Bożą i odkryć Jego wolę, a nie moją.

Drogie oblubienice, w ciągu zaledwie 10 dni dzięki Jego prowadzeniu podczas nabożeństwa przyszła do mnie siostra, której nie znałam i wyjawiła mi, że Bóg widział moje łzy i że opiekuje się mną i moimi dziećmi, i powiedziała mi, że nie powinnam rezygnować z moich marzeń. Byłam w szoku, nigdy wcześniej nie widziałam tej kobiety! Cóż, zakończyłam 30-dniowy post, ale tak naprawdę nic się nie zmieniło. Cały rok czekałam na Pana, potem bardzo zachorowałam i będąc w internecie cofnęłam się i wróciłam do starych nawyków.

Zrezygnowałam z Facebooka, ale w swojej słabości weszłam na niego, kiedy skontaktował się ze mną były chłopak. Byliśmy razem, a po wszystkim czułam się brudna przez to, co zrobiłam. Pan obiecał mi i mojej rodzinie tak wiele. Troszczył się o mnie, dał mi świetną pracę, więc co ja robiłam?! Tak właśnie myślałam po upadku... Ale Bóg jest miłosierny i nie zawodzi nas, gdy my Go zawodzimy. Przebaczył mi, podniósł mnie i przedstawił swojemu Synowi, który musi być moim Niebiańskim Mężem (NM), abym mogła się pozbyć wszelkich pokus tego rodzaju.

Jakich zasad ze Słowa Bożego (lub z naszych materiałów), Kadison, Pan nauczył cię podczas tej próby?

Czytanie Słowa Bożego musi być naszym głównym pokarmem, tylko w Bogu znajdziemy schronienie. A jeśli będziemy się objadać duchowym jedzeniem śmieciowym, będziemy chorzy. Musimy karmić się czystą wodą z Jego Słowa i pomagać sobie w zwycięstwie, dodając sobie otuchy świadectwami.

Odejście z kościoła jest niezwykle ważne, łał, to robi OGROMNĄ różnicę. Jednak po odejściu, a nawet w trakcie ODPUSZCZANIA, bardzo ważne jest, aby znaleźć i objąć swojego NM.

NIGDY nie mów nikomu źle o swoim mężu, zostaw jego część szafy pustą i mów o błogosławieństwie dla swojego domu i swojej rodziny, patrząc z uśmiechem w przyszłość. Nie chodzi o to, co widzisz i jak się czujesz, ale o to, na co masz nadzieję wbrew wszelkiej nadziei.

Jakie były najtrudniejsze chwile, przez które Bóg pomógł ci przejść, Kadison? 

Chociaż najpierw odnalazłam Ojca, którego nie miałam, gdy dorastałam, to właśnie posiadanie NM podtrzymało mnie na duchu, gdy mój mąż po prostu zniknął na sześć miesięcy, nie mówiąc nic nikomu. Później okazało się, że kontaktował się tylko ze swoją matką i za jej pośrednictwem pytał o dzieci. Ale ona również nie odzywała się do niego przez wiele miesięcy. Gdybym uwierzyła, że mój ziemski mąż jest tym, za kim tęskniłam, wiem, że moje życie byłoby nie do zniesienia. Zamiast tego jednak miałam NM i Ojca dla moich dzieci. Byłam dobrze kochana i otoczona troskliwą opieką pod każdym względem. Ja promieniałam, a moje dzieci rozkwitały.

Kadison, jaki był punkt zwrotny w twoim przywróceniu?

Punktem zwrotnym był dzień, w którym przyszedł do mnie mój szwagier, aby ze mną porozmawiać. Powiedział mi, że mój mąż chce się do mnie zbliżyć, ale nie wie jak, bo mieszka z tą IK. Powiedział, że chciałby wrócić do domu, ale wie, że go ODPUŚCIŁAM. Powiedział mojemu szwagrowi, że mnie kocha i tęskni za naszą rodziną, a od wszystkich słyszał, że stałam się cnotliwą kobietą.

Powiedz nam, jak to się stało, Kadison? Czy twój mąż po prostu wszedł frontowymi drzwiami? Kadison, czy podejrzewałaś lub mogłaś stwierdzić, że jesteś bliska przywrócenia?

Miesiąc po tym, jak mój szwagier przyszedł ze mną porozmawiać, mój mąż odwiedził dzieci, a pod koniec dnia, przed wyjściem, powiedział, że chce ze mną porozmawiać. Powiedział, że NIGDY nie przestał mnie kochać i że jeśli mu na to pozwolę, wróci i będzie mi wierny na zawsze. Pocałowaliśmy się ponownie po prawie 3 latach. Nie mogłam uwierzyć w to, co się dzieje i zdołałam się tylko uśmiechnąć, bo moje serce biło tak szybko. Tego dnia, być może po raz pierwszy, zakochaliśmy się w sobie. To było osiem miesięcy temu i każdego dnia czujemy to samo, kiedy się całujemy.

Nasze życie całkowicie skoncentrowaliśmy wokół Pana. On jest w centrum, każde z nas utrzymuje Go jako swoją pierwszą Miłość. Po powrocie do domu zaczął remontować nasze mieszkanie, a największą zmianą jest to, że chce zostać w domu, aby być cały czas ze mną i z dziećmi. Ten wspólny czas zaowocował tym, że spodziewamy się dziecka przywrócenia, dziewczynki, która ma przybyć na świat za niecałe dwa miesiące.

Tak, wiem, że wróg nadal występuje przeciwko nam, ale Pan, mój NM, jest ze mną. I już nigdy Go nie opuszczę, bo bez Jego obecności na pewno bym umarła... Nie ma we mnie życia bez Pana, jako mojego NM.

Czy poleciłabyś jakieś nasze materiały, które szczególnie ci pomogły, Kadison?

Polecam WSZYSTKIM ludziom, których spotykam, wszystkim, którzy przechodzą przez coś podobnego, aby przeczytali moje świadectwo. Wysłałam je już do kilku przyjaciół. Jedna z moich przyjaciółek skorzystała z materiałów RM, które jej kupiłam, i kilka miesięcy później dowiedziałam się, że ona również odzyskała swoje małżeństwo! To jest moja posługa, aby nadal ci towarzyszyć, Erin, i aby podziękować ci za to, że pomogłaś nam w chwili, gdy świat kazał nam się poddać. Moja służba polega na docieraniu do innych, dzieleniu się moim świadectwem, chwaleniu się moimi słabościami, aby On mógł mnie użyć do mówienia o znalezieniu Go jako mojego NM oraz do dzielenia się i kupowania materiałów jako mojej ofiary (moja dziesięcina idzie tutaj).

Droga siostro, jeśli chcesz tego, co ja mam, musisz po prostu uwierzyć w swoje Boże powołanie, a potem obiecać Mu, tak jak ja to zrobiłam, że jeśli On cię przywróci, będziesz pomagać innym w kryzysie małżeńskim - na zawsze, uwielbiając Boga do końca życia świadectwem, które On chce ci dać.

Może właśnie dlatego przywrócenie nie zawsze trwa, ponieważ tak niewielu oddaje Mu chwałę, dzieląc się tym, co dla nich uczynił.

Kadison, czy chciałabyś pomóc w zachęcaniu innych kobiet?

Tak, zawsze i na zawsze!

Tak czy inaczej Kadison, jaką zachętę chciałabyś zostawić kobietom na koniec?

Gdyby każda kobieta wiedziała, co Bóg ma dla jej małżeństwa i rodziny, gdyby każda starała się dostrzec serce Boga, nie byłoby rozwodów, można by uniknąć tak wielu życiowych traum. A więc, moja siostro, mój bracie, po prostu wierz, bądź gotów mówić Jego prawdę i dawać nadzieję innym. Jeśli to zrobisz, BÓG PRZYWRÓCI TWOJĄ RODZINĘ, w imię Jezusa... On jest teraz z tobą... porozmawiaj z Nim, powiedz Mu, że tego właśnie chcesz.

,,Jeśli będziecie trwać we mnie i moje słowa będą trwać w was, proście, o cokolwiek chcecie, a spełni się wam” (Ew. Jana 15:7). Tak jak mówi Erin, kiedy twoje serce spoczywa tylko w Nim, a twoja wola jest skoncentrowana na Jego woli, naprawdę czynisz Go Panem. Poznać Jego wolę to poznać Jego Słowo. Jego wolą jest, aby twoje małżeństwo zostało uzdrowione. On nienawidzi rozwodów i mamy się pojednać, ale ma też pewne warunki. Uczyń Go pierwszym. Znajdź swojego Niebiańskiego Męża.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.