Twój Niebiański Mąż jest najlepszym Lekarzem na całym świecie!

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

♕ Dzisiejsza obietnica: ,,A nie macie, bo nie prosicie” Jakuba 4:2

Pragnę oddać Panu chwałę za uzdrowienia fizyczne i jednocześnie zachęcić Cię do zwracania się zawsze w pierwszej kolejności do najlepszego Lekarza.

Jedną z chorób, z których mnie uzdrowił jest autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Miałam różne problemy z tarczycą odkąd byłam mała, musiałam też zażywać tabletki. Poważniejsze problemy zaczęły się w szkole średniej, kiedy zaczęły pojawiać się powiązane choroby takie jak pokrzywka, przez którą miałam swędzącą wysypkę na prawie całym moim ciele przy gwałtownych zmianach temperatur i wysiłku fizycznym. Miałam zwolnienie z zajęć fizycznych przez lata i musiałam unikać różnych aktywności. Objawy pojawiały się również przy gorącej kąpieli, czego musiałam również unikać. Kiedy wyjechałam za granicę po ukończeniu szkoły, dodatkowo także przez zwiększony stres, przez kilka lat miałam coraz poważniejsze problemy z układem trawiennym, nietolerancje pokarmowe, wzdęcia i bóle brzucha. Raz wylądowałam w szpitalu po raz pierwszy w życiu z objawami zapalenia wyrostka robaczkowego, za co dziękuję Panu, że ostatecznie obyło się bez operacji i po kilku dniach mogłam wyjść. Musiałam być na specjalnych dietach przez kilka lat, żeby normalnie funkcjonować.

Te choroby bardzo mocno wpływały na moje codzienne życie i samopoczucie. Z tego co się dowiadywałam, były przewlekłe i mogłam jedynie wpływać na złagodzenie objawów przez lekarstwa, dietę, zmniejszanie stresu itp.. Wierzę, że Pan pomógł mi w tamtym czasie znaleźć naturalne sposoby na radzenie sobie z tym, ponieważ lekarze skupiali się tylko na przepisywaniu tabletek, a moje objawy pogarszały się. Zmiany, które zaczęłam wprowadzać po własnym badaniu tematu i mądrości, której mi dodał, sprawiły, że z czasem dawki moich leków się zmniejszały, aż w końcu lekarz po zobaczeniu moich wyników polecił, żebym odstawiła je całkowicie, żeby zobaczyć, jak będę się czuła, co było pragnieniem mojego serca. Zaczęłam czuć się dużo lepiej fizycznie oraz psychicznie i nigdy już nie wróciłam do zażywania tych leków.

Obecnie mogę normalnie jeść to na co mam ochotę, co jest błogosławieństwem, bo lubię eksperymentować w kuchni i cieszyć się różnorodnością smaków. Niedawno po bieganiu wróciłam do domu i zdałam sobie z tego sprawę, że normalnie miałabym wysypkę w warunkach, kiedy się zgrzałam, a na zewnątrz było chłodno, a nic się nie pojawiło. Przepełniła mnie radość i wdzięczność, dzięki temu przez co przeszłam doceniam to, co niektórzy biorą za pewnik. Nie muszę już męczyć się przez jakiś czas po aktywności z tymi objawami, mogę brać gorący prysznic bez martwienia się o to, jak później skóra będzie mnie swędziała. Nie muszę mieć diety pełnej restrykcji i odmawiać sobie rzeczy, na które mam ochotę.

Niedawno zaczęło mnie też bardzo męczyć to, że po spędzeniu czasu na zewnątrz, niezależnie od pory roku, w niektórych miesiącach to się nasilało, miałam bardzo duży katar i łzawiące oczy. Używałam chusteczki za chusteczką i w rezultacie miałam czerwony nos i źle się czułam, co przeszkadzało też w rozmowie, kiedy spędzałam z kimś czas. Dotarło do mnie, że nie pamiętałam, żebym prosiła o uzdrowienie w tym obszarze i miała wiarę, że to się wydarzy, więc poprosiłam o uzdrowienie i oddałam to mojemu Niebiańskiemu Mężowi. Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że w ostatnim czasie, mimo spędzania dużo więcej czasu na zewnątrz nie doświadczyłam już tych samych objawów. Chwała Panu!

Dziękuję za to, że obecnie nie muszę zażywać żadnych tabletek i chociaż zły chciał ukraść moją radość i świadectwo wmawiając mi, że wcale nie jestem całkowicie zdrowa, żebym uwierzyła, że nadal mam objawy lub to powróci, to nie zgadzam się z nim. Wierzę, że jestem całkowicie uzdrowiona i Pan zasługuję na to, żebym oddała Mu chwałę i mam nadzieję, że będziesz zachęcona, żeby wierzyć Mu o uzdrowienie z tego, z czym sama możesz się zmagać. Niezależnie od tego, jaką słyszysz diagnozę i prognozy, przede wszystkim słuchaj tego, co On obiecuje Ci w Swoim Słowie. Czy wierzysz, że Bóg nadal potrafi całkowicie i nieraz natychmiastowo uzdrowić, czy może to już się nie dzieje, albo jest to możliwe dla innych, ale nie dla Ciebie? Do kogo zwracasz się w pierwszej kolejności, kiedy masz problemy zdrowotne? Zachęcam Cię, jako ktoś kto tego doświadczył, to co On uczynił dla mnie i wielu innych, nawet w znacznie poważniejszych chorobach, jest w stanie uczynić dla Ciebie. Przemieniaj swój umysł Słowem w tym temacie i trzymaj się obietnic, idąc za Jego prowadzeniem. Nie zapominaj, że Twój Niebiański Mąż jest też najlepszym Lekarzem na całym świecie!

~ Tiara w Polsce
Pastor polskiej służby
Obserwuj #Tiara
Jestem partnerką płacącą dziesięcinę. Dowiedz się więcej.