Zacznij Duchowo karmić swoją duszę. PRZECZYTAJ jedną część Psalmów i Przysłów—
Co pomoże ci przeczytać je WSZYSTKIE KAŻDEGO miesiąca!

W książce Mądra Kobieta jest napisane: 

„Przeczytaj Psalmy odpowiadające dacie plus 30 (30, 60, 90 itd.), A następnie przeczytaj rozdział Księgi Przysłów odpowiadający dacie. (tj. piątego dnia miesiąca przeczytasz Psalm 5, 35, 65, 95, 125 i 5 rozdział Księgi Przysłów).”  

Łatwym sposobem na zapamiętanie jest napisanie, co należy przeczytać następnie na dole psalmu (np. na dole Psalmu 6 napiszesz 36, a na dole 36 napiszesz 66 i tak dalej. Kiedy dotrzesz do 126, napiszesz Prz. 6.) Psalm 119 jest zarezerwowany na 31 dzień miesiąca.

TERAZ sprawiłyśmy, że jest to jeszcze łatwiejsze - dzięki linkom, które można kliknąć poniżej, które otwierają te wersety!

Upewnij się, że czerpiesz ogromne korzyści ze Słuchania i Czytania w tym samym czasie, pomnażając i wzmacniając duchowe odżywianie, co w rzeczywistości przyspiesza proces.

Dodatkowym bonusem jest to, że przeczytasz je dużo SZYBCIEJ! Przez czytanie słuchając, najczęściej czytelnik jest w stanie czytać szybciej niż normalnie. Używając dwóch naszych zmysłów - zachowasz i przyswoisz sobie to, co przeczytałeś i usłyszałeś.